Hakkımızda

İstanbul’un en iyi nakliye şirketleri arasında yer alan şirketimiz, kurulduğu günden bu yana kalitesinden taviz vermeden hizmet sunmaya devam etmektedir. Nakliye taşımacılığı, baştan sona özen ve dikkat gerektiren bir iştir. Biz bu işi yapmaya karar verdiğimiz gün, hedefimize sadece müşteri memnuniyetini aldık. Müşterilerimiz ile samimiyet içerisinde bir çalışma ve kalıcı güveni istedik. Bizim için nakliye sektöründe var olmanın en önemli yolu her zaman dürüstlük, şeffaflık, düzen ve planlı hareket etmek olmuştur.

Hakkımızda Bölümü
Hakkımızda

İstanbul nakliyat firmaları konusunda hizmet sunan firmamız; eşya taşıma, evden eve nakliye, eşya paketleme, ev eşyası taşıma işlerinde yılların tecrübesine sahiptir. Bu süreçte sahip olduğumuz güçlü referanslar ile her alanda nakliye hizmeti sunmaktayız. Sadece İstanbul evden eve nakliyat firması olarak değil; ofis taşıma, iş yeri taşıma, kurumsal firma taşıma işlemleri için de oldukça başarılı şekilde hizmet vermekteyiz.

Bizimle anlaşan her iş ortağımız için çok yönlü hizmet sunmak adına bütün teknolojik gelişmeleri işimize verimli hale getirecek şekilde entegre etmekteyiz. Özellikle asansörlü nakliye, asansörlü eşya taşıma konusunda İstanbul genelinde en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Asansörlü taşıma ile kısa sürede taşınma işlemini gerçekleştirerek müşteri memnuniyeti düzeyini en üst seviyede tutmaktayız.

Çalışma Prensiplerimiz

Tuzla evden eve nakliyat hizmetleri için kurulduğu günden bu yana A kalite hizmet sunan firmamızın çalışma prensiplerimizi şu şekilde sıralayabiliriz:

  1. Nakliye işlemi öncesinde bize ulaşan müşterilerimize teklif verirken yapacağımız işin tüm detaylarını belirtecek bir teklif formu sunmaktayız. Bu form içerisinde müşterimizin kafasında asla soru işaretine yer vermeyecek şekilde detaylı bilgi vermekteyiz. Amacımız, sunduğumuz teklif için müşterinin hangi hizmetleri alacağını bilmesi ve diğer nakliye firmaları ile kıyas ederken doğru tercih yapmalarıdır. Çünkü nakliye sektörü açık rekabet olan ve birçok firmanın hizmet verdiği geniş bir Pazar haline dönüşmüştür. Köklü ve işinin ehli firmalardan ziyade internet üzerinde fiyat veren ve müşteri ile anlaşma sağlayan firmaların varlığı güven sarsmıştır. Bunun en önemli sebebi, kişilerin internette anlaştıkları firmayı yeterince araştırmadan karar vermeleridir. Verilen fiyatın uygun gelmesi içeriğine bakılmaksızın kabul edilmesine sebep olmaktadır.
  • Kesinlikle müşterimizin eşyasını emanet olarak bilir o dikkatle taşırız. Peki bunu nasıl sağlarız? Eşya taşıma işlemi öncesinde her eşyayı kendi yapısına uygun şekilde tasniflendiririz. Burada amacımız kırılacak ve çizilecek eşyaları özel bir ambalaj kağıdı ile kaplayarak muhafazalı bir şekilde taşımaktır. Taşıma işlemi sırasında asla eşyalarınızın zarar görmesine izin vermeyiz. Ancak olası bir durumun yaşanması halinde ise paketlediğimiz eşyaları sigorta altına aldığımız için hatamızı kabul eder, bedelini karşılarız.
  • Ev eşyası taşıma işlemi İstanbul genelinde oldukça meşakkatlidir. Çünkü şehir içerisinde dar sokaklarda nakliye aracının uzun süre kalması demek trafik sorununa yol açacaktır. Bunun yanında sokak sakinlerinin de rahatsız olmasına sebep olacaktır. Firmamız özellikle asansörlü taşıma işlemi ile pratik şekilde eşyalarınızı kısa sürede evinizden çıkarır. Bu işlem esnasında komşularınıza da rahatsızlık vermeden seri şekilde taşınmanızı sağlarız. Bu seri taşıma işlemi sayesinde bina önünde uzun süreli tıkanıklığa sebep olmadan işlem tamamlanır.

Fiyat Politikamız

Şirketimiz, Tuzla nakliye firması olarak aldığı işlerde fiyat belirlemesini gerekli ekspertiz çalışmalarını yaptıktan sonra belirlemektedir. Burada temel amaç ev ya da iş yerlerinde taşınacak eşyanın miktarını belirlemek ve ona göre fiyat teklifi sunmaktadır. Şirket olarak amacımız ev eşyası taşıma, evden eve eşya taşımacılığı, ofis taşımacılığı işlemlerinde müşterinin bütçesine uygun kaliteli hizmeti sunmaktır.