İçmeler Evden Eve Nakliyat

İçmeler evden eve nakliyat alanı geniş bir sektördür. Birçok farklı firma ile karşılaşırsınız ancak hiçbirisinden emin olamazsınız. Sektörde ufak ve kalitesi düşük firmalardan kurtulmak için bazı vizyon ve misyonlar geliştirmiş bulunmaktayız. Bunlar güven, kalite, hız ve fiyatta dürüstlüktür. İşimiz için her zaman en iyisi olmayı, sizin için de iyi bir seçenek olmayı hedefledik.

İçmeler Nakliyat
İçmeler Evden Eve Nakliyat

Biz sadece işimizi yapıyoruz ve bunu yaparken sizi temel alıyoruz.  İçmeler nakliye şirketleri bireylerin taşıma esnasındaki refahı için çok önemlidir. Çünkü taşınma esnasında karşılaşılabilecek problemler vardır. İçmeler nakliye firmaları da bu problemlere en baştan çözüm bulmalılar yoksa müşteri mağduriyeti yaşanabilir. Bu problemlerden en büyüğü eşyaların zarar görmesi ihtimalidir. Birçok Tuzla İçmeler nakliye firması eşyaları özensiz taşıyıp zarar verebiliyor ve sonrasında müşteri mağduriyetini karşılamıyor. Biz sizi mağdur etmemek için sigorta ve ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Eşyalarınız ekspertiz tarafından inceleniyor ve ona göre fiyat veriliyor. Eğer taşınma sırasında olası bir problem ile karşılaşılırsa da mağduriyetiniz sigorta tarafından karşılanıyor.

Sigortalı eşyalar sadece bizim paketlediğimiz eşyalarıdır. Paketlemediğimiz eşyalar için sigorta hizmeti verememekteyiz.  Ekspertiz hizmet ise nakliyat işi için çok önemli bir husustur. Çünkü eşyalar boy, kilo ve değeri alınır. Bu da iş için haksız yüksek ya da düşük bir para alınma durumunu ortadan kaldırır. Şirketimiz yürüttüğü bütün çalışmaların şeffaf çalışma anlayışı ile eksiksiz hizmet vermeye devam etmektedir. İçmeler evden eve nakliye için belli başlı evreler vardır. Bu evrelerde taşıma şirketine ve eşyası taşınacak kişilere de görev düşmektedir. Müşteri ve taşıma şirketinin uyumu kalite için gereklidir. Eşya taşıma sürecinde müşteri ve taşıma şirketi arasındaki iletişim kesilmemeli, her durumdan müşteri haberdar edilmelidir. Böylelikle güven ortamı sağlanarak müşterinin aklındaki sorular silinir ve hizmet kalitesi artırılmış olur. Ön görüşme de önemli bir husustur. Çünkü ön görüşme de taşıma şirketinin kalitesi ve verdiği hizmetler belli olur. Sigorta ve ekspertiz hizmetleri bu aşama için gereklidir. Eşyalar teker teker incelenir ve kayıt altına alınır.

İçmeler Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İçmeler evden eve nakliyat fiyatları belirlenmesinde eşya yoğunluğu etkiler. Bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Ön görüşme, müşteri ile taşıma şirketi için önemli bir iletişimdir. Biz güler yüzlü elemanlarımız ve uzman kadromuz ile size şeffaf bir bilgilendirme ve güvenle kalite sunuyoruz. Taşıma işlemi sırasında eşyaların zarar görmemesi için alınması gereken bazı önlemler vardır. Bu önlemlerden en önemlisi paketlemedir. Taşıma günü geldiğinde eşyalarınız öncelikle uzman kadromuz tarafından sınıflandırılır. Ön görüşmede alınan notlara göre kategorisine göre paketlenir. Çünkü kategoriye göre özel bir paketleme olmazsa eşyalar zarar görerek müşteri mağduriyeti oluşabilir. Kırılma riski olanlar önce uygun bir kaplama ile kaplanır ardından straforlu kutu içerisine yerleştirilir. Üzerine önlem amaçlı kırılabilir etiketi yerleştirildikten sonra eşyanız taşımaya uygun hale gelir. Evden eve nakliyat sırasında paketlemeden sonra taşıma da paketleme kadar önemlidir. Çünkü eşyalarınız düzenli bir şekilde kategorize edilip bu şekilde araca yüklenmelidir. Adrese ulaştığında ise yine bu düzende indirilmelidir.

Eşyaların seyahat ve istiflenmesi sırasında büyük bir özen gerekir. Çünkü eşyalar en çok bu esnada zarar görebilir. Biz özel eğitimli çalışanlarımız ve dev araç filomuzla bu işin önüne geçtik. Eşyalarınızı kapınızdan adresinize güvenli, özenli ve düzenli ulaştırıyoruz. Geniş sektörümüzde rekabet için rakiplerimiz birtakım uygulamalar içine girmektedir. Ancak bu uygulamalar genelde müşteriye düşük fiyatlı ve düşük kaliteli hizmet ya da yüksek fiyatlı ve kaliteli bir hizmet olarak dönmektedir. Ayrıca şirketin köklülüğü ve referansları çok önemlidir. Biz daha köklü ve büyük şirketler tercih etmenizi, ufak firmalara dikkat etmenizi öneriyoruz. Biz işimizi kalite ile müşteri memnuniyeti ile yapıyoruz. Yapacağımız her iş için özel ve uygun fiyat verip yaptığımız işin karşılığını alıyoruz. İşimiz için her şeyi düşünüyoruz, müşteri ve güven odaklı bir politika ile ilerliyoruz. Bizimle görüşmeden eşyanızı taşıtmayınız! Tuzla evden eve nakliye firması olarak ev eşyası taşımada lider şirketiz. Temiz nakliyat hizmetini gerçekleştirmekteyiz.